Salon Motyl

Home  >>  Kosmetyka upiększająca

Kosmetyka upiększająca

Woskowanie

Współczesne kobiety marzą o nieskazitelnie gładkiej skórze. Pomocnym zabiegiem jest depilacja za pomocą ciepłego wosku. Włoski po takim zabiegu mają tendencję do spowolnionego odrastania, z biegiem czasu owłosienie staje się słabsze, co powoduje komfort i dobre samopoczucie.

Henna

Skutecznie barwi brwi, rzęsy i koryguje łuk brwiowy. Dysponujemy następującymi kolorami: czarny, brąz, grafit, granat.

Makijaż-wizaż

W naszym salonie wizażystka pomoże Ci w doborze odpowiedniego makijażu dziennego. Na „wielkie wyjście” pomaluje Cię dopasowując makijaż do stroju, charakteru i okoliczności.

Permanentne przedłużanie rzęs

Jest to luksusowy zabieg pozwalający na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie rzęs naturalnych. Efekt utrzymuje się od 2-3 tyg, po tym czasie zabieg wymaga odświeżenia ze względu na naturalny wzrost naszej rzęsy. Podczas zbiegu aplikujemy rzęsę do rzęsy. Usługa ta zawiera różne opcje w zależności od potrzeb klientki:

Metoda 1:1 – naturalny efekt mocno wytuszowanych rzęs. Czas trwania 1,5h

Metoda 2:1, 3:1, objętościowa – spektakularny efekt długich i gęstych rzęs od spojrzenia Hollywood po efekt teatralny bez ich obciążenia. Czas trwania :1,5-2,5h

Kępki rzęs

Głównym zadaniem jest przedłużenie i zagęszczenie rzęs. Szybki i krótki sposób na wyjątkowe okazje. Optycznie powiększają oko, w łatwy sposób można je usunąć.

Z naszego Salonu wyjdziesz niepowtarzalnie piękna i zadbana od „stóp do głów”. Rozbudź swoją zmysłowość. Jeśli tylko masz ochotę poczuć się jak prawdziwa gwiazda Hollywood skorzystaj z naszych usług.