Salon Motyl

Home  >>  Pielęgnacja dłoni i stóp

Pielęgnacja dłoni i stóp

Do najczęściej wykonywanych zabiegów aktywnego pokolenia należy manicure i pedicure. Są to podstawowe zabiegi z których korzystają kobiety jak i mężczyźni.

Manicure hybrydowy
Piękne paznokcie które utrzymują się dłużej niż parę dni ? Nic trudnego. Do jednych z najczęściej wykonywanych usług należy manicure hybrydowy. Jest to szybki zabieg który całkowicie odmieni wygląd twoich dłoni a efekt ten utrzyma się od 2-3 tygodni. Wspaniały wybór dla kobiet ceniących sobie elegancje. Czas trwania: 40 min.

Manicure japoński
Ciekawy zabieg powodujący wzmocnienie i odżywienie paznokci witaminami takimi jak: wit. A, wit. E, krzemionka z morza Japońskiego i keratyna. Płytka odzyskuje blask a paznokcie stają się widocznie zdrowsze. Zalecane niezależnie od długości i kształtu paznokcia. Dla kobiet i mężczyzn. Czas trwania: 30 min.

Manicure i pedicure brazylijski
Błyskawiczny zabieg zmiękczający skórki. Nawilża oraz odżywia dłonie i paznokcie, substancje aktywne minerały i witaminy zamykane są przez warstwę okluzyjną zabezpieczającą przed odparowaniem. Systematyczne stosowanie manicure brazylijskiego gwarantuje nam dłuższe i mocniejsze paznokcie. Czas trwania: 30 min/60 min.

Pedicure
Dobrze wygładnice , zadbane, zdrowe stopy są nie tylko podstawą dobrego samopoczucia ale także ważnym elementem urody. Delikatna i jedwabiście gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i pewności siebie każdej osobie. Dlatego należy otoczyć je szczególna troską i wykonać profesjonalny pedicure w naszych salonach, który jest nie tylko zabiegiem estetycznym, ale przede wszystkim leczniczym. Czas trwania 60 min.

Przedłużanie paznokci
Szybka i skuteczna metoda na piękne i długie paznokcie. W naszym salonie przedłużamy paznokcie dwoma metodami: na tipsie i na formie- w zależności od stanu płytki paznokciowej. Przedłużanie paznokci można łączyć z manicure hybrydowym bądź klasycznym. Dzięki zastosowaniu bazy proteinowej bądź witaminowej jesteśmy w stanie odżywić swoje naturalne paznokcie w czasie noszenia paznokci przedłużanych. Czas trwania : 1,5h-2,5h.