Salon Motyl

Home  >>  Regeneracja włosów

Regeneracja włosów

Strzyżenie gorącymi Nożyczkami

Wysoka temperatura ostrza pozwala uszczelnić końcówki włosa dzięki czemu włos nie traci naturalnych substancji nawilżających. Przy regularnych zabiegach zostaje całkowicie wyeliminowany problem rozdwajających się końcówek. W efekcie włosy są puszyste i nabierają połysku sprężystości a i ich codzienna pielęgnacja staje się łatwiejsza. Biostymulacja pobudza włosy do samoregeneracji co owocuję szybszym wzrostem i lepszą kondycją włosa.

Zabiegi Pielęgnacyjne Włosów

Zdrowe i zadbane włosy to podstawa pięknej fryzury. Warto zadbać o swoje włosy nie tylko w zaciszu domowym ale przede wszystkim skorzystać z profesjonalnych zabiegów w naszym salonie. Do najskuteczniejszych należą: ampułki regeneracyjne połączone z ultradźwiękami bądź sauną. Tego typu zabiegi wypełniają ubytki, odbudowują naruszoną strukturę włosa nadając im zdrowy i piękny wygląd i regeneracje na poziomie komórkowym.

Zabiegi lecznicze Włosów

Otoczka kolagenowa wokół korzenia włosa ulega zwłóknieniu a uciskany korzeń jest gorzej odżywiony. Wytwarzany przez niego włos staje się coraz cieńszy i po pewnym czasie przestaje odrastać. Aby temu zapobiec stosujemy kuracje zabiegów leczniczych na skórę głowy. Testy laboratoryjne potwierdzają dobroczynne właściwości składników w ampułkach przeznaczonych do tego typu zabiegów.

Zabiegi i kosmetyki dobierane są indywidualnie do potrzeb i problemu klienta.